post

Zapowiedź: Śniardwy Orzysz – Cresovia Górowo Iławeckie

Cresovia Górowo Iławeckie będzie kolejnym rywalem Śniardw w walce o ligowe punkty. Po dwóch wyjazdowych meczach w Kętrzynie i Bezledach tym razem orzyszanie zaprezentują się przed własną publicznością.  

Sponsorem meczu jest Zarząd KS Śniardwy Orzysz

Po odwołanych meczach z Różnowem i Wielbarkiem na pewno już nic nie stanie na przeszkodzie, by Śniardwy zaprezentowały się po raz pierwszy w 2018 roku na własnym stadionie. Rywalem zielono-niebieskich będzie zespół z Górowa Iławeckiego, a spotkanie to można zaliczyć do najciekawszych w 20. kolejce.

W Orzyszu zmierzą się bowiem dwie ekipy z czołówki tabeli. Śniardwy po 19. kolejkach są na 5. miejscu, zaś Cresovia plasuje się dwie lokaty wyżej. Drużyna z Górowa Iławeckiego ma jednak rozegrane dwa mecze więcej. Na wiosnę zdążyła już wygrać z Victorią Bartoszyce, Łyną Sępopol i SKS-em Szczytno. Przegrała tylko z Wilczkiem Wilkowo. Pierwszy mecz pomiędzy Śniardwami a Cresovią zakończył się natomiast remisem 2:2.

W sobotnim meczu z Cresovią zielono-niebieskich zobaczymy najprawdopodobniej w nowych strojach meczowych. Zostały one ufundowane przez dwóch wiernych kibiców – Patryka Olszewskiego i Pawła Skwarskiego.

Początek meczu zaplanowany jest na godz. 15.