post

Inauguracja z wysokiego C

Śniardwy nowy sezon zaczynają z wysokiego C. W meczu inaugurującym rundę jesienną zielono-niebiescy pokonali na wyjeździe Cresovię Górowo Iławeckie 4:1. Wynik meczu już w 3 minucie otworzył Konrad Radzikowski. Napastnik sprowadzony latem ze Znicza Biała Piska, jeszcze przed przerwą dołożył dwa trafienia, kompletując tym samym hattricka. Raz bramkarza Cresovii pokonał Jan Sidorowicz. Uczynił to w swoim stylu, trafiając do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego.

Cresovia Górowo Iławeckie – Śniardwy Orzysz 1:4 (1:4)
0:1 (3’) Konrad Radzikowski, 1:1 (12’), 1:2 (25’) Jan Sidorowicz, 1:3 (34’) Konrad Radzikowski, 1:4 (43’) Konrad Radzikowski

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Dariusz Kaźmierczyk (58’ Oliwer Andrasiak), Robert Maniurski, Aleksander Lipowski, Piotr Żbikowski, Bartosz Tomaszewski, Jan Sidorowicz (58’ Karol Wiśniewski), Mateusz Zatowski, Piotr Kowalczyk (65’ Daniel Zawadzki), Bartłomiej Kubrowski, Konrad Radzikowski oraz Dominik Narucki, Kamil Dubliński