post

Zapowiedź: Śniardwy Orzysz – SKS Szczytno

Już tylko godziny dzielą Śniardwy od kolejnego meczu w rozgrywkach klasy okręgowej. Na stadionie w Orzyszu zielono-niebiescy, w przedostatnim spotkaniu sezonu przed własną publicznością, podejmować będą SKS Szczytno.

Sezon w piłkarskich rozgrywkach klasy okręgowej coraz szybciej zmierza ku końcowi. Jedne zespoły nadal walczą o awans do IV ligi, inne o to, by uniknąć degradacji do niżej klasy. Do grupy tych drugich drużyn zaliczyć można SKS Szczytno, które zażarcie walczy o pozostanie w „okręgówce”. Wiosnę zespół ze Szczytna ma naprawdę udaną, bo w 12 meczach rundy rewanżowej wywalczył 23 punkty, co ciekawe – tyle samo co zielono-niebiescy. Do bezpiecznej strefy nadal traci jednak kilka punktów. W Orzyszu będzie więc chciał pokusić się o komplet punktów.

Śniardwy, choć należą do grona zespołów, które grają o przysłowiową „pietruszkę” nadal mają coś do udowodnienia. Ostatnie słabe wyniki zaciemniły nieco pozytywny obraz zespołu z początku rundy, więc na koniec sezonu podopieczni Bartłomieja Koniecko z pewnością chcą pokazać się własnym kibicom z dobrej strony. Wszak zielono-niebiescy mają nadal szanse na wywalczenie czwartego miejsca na koniec sezonu.

Pojedynek, którego sponsorem jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Paweł Kubrowski, rozpocznie się o godz. 18. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Orzyszu.