post

Zapowiedź: Granica Bezledy – Śniardwy Orzysz

Już za kilka godzin Śniardwy przystąpią do wyjazdowego meczu w ramach 19. kolejki klasy okręgowej, w którym za rywala będą mieli Granicę Bezledy. Początek spotkania o godz.  17.

Choć w zamiarach Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, dla obu klubów miał to być już czwarty mecz w tym roku, oba zespoły zanotowały co najmniej po jednej przymusowej pauzie. Gospodarze do dzisiejszego meczu przystąpią po wymuszonej przerwie w poprzedniej kolejce, kiedy to z powodu złego stanu boiska nie doszedł do skutku ich wyjazdowy mecz z SKS-em Szczytno.

Granica zdołała więc rozegrać dwa mecze, w których wywalczyła jeden punkt. W pierwszym spotkaniu przegrała w Kętrzynie z Wilczkiem Wilkowo 0:5, a w następnej kolejce zremisowała bezbramkowo w Bartoszycach z Łyną Sępopol.

Jeszcze mniej w tym roku minut na ligowych boiskach spędzili zawodnicy Śniardw. Zielono-niebiescy zdołali rozegrać tylko mecz w Kętrzynie, gdzie wygrali z występującą w roli gospodarza Vęgorią Węgorzewo (4:1). Z powodu zimowej aury nie doszedł do skutku pojedynek przed tygodniem z Omulwią Wielbark. Przełożono także pierwszy wiosenny mecz z LKS Różnowo.

Oba zespoły w tabeli dzieli pięć lokat. Śniardwy są na miejscu 7. z 25 punktami, zaś ekipa z Bezled zajmuje 12. pozycję i do tej pory wywalczyła 19 punktów. Przed własną publicznością Granica wygrała 5 spotkań, 1 zremisowała, a 4 przegrała. Z kolei Śniardwy na boiskach rywali mają bilans 3 wygranych, 2 remisów i 4 porażek.

Jesienią górą byli orzyszanie wygrywając na własnym stadionie 4:2.

Relację z dzisiejszego meczu będziecie mogli śledzić na naszym profilu na Facebooku.