post

Z Kłobukiem na remis

Remisem zakończył się przedostatni sparing Śniardw w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej, w którym orzyszanie zmierzyli się z Kłobukiem Mikołajki. Obie drużyny na swoim koncie zanotowały po dwa trafienia.

W pierwszej połowie gola dla zielono-niebieskich zdobył Kamil Stawiecki, a po zmianie stron bramkarza ekipy z Mikołajek pokonał Konrad Olszewski. Śniardwy dwukrotnie obejmowały prowadzenie, ale za każdym razem rywale doprowadzali do wyrównania. Bramkę dającą remis 2:2 Kłobuk zdobył już w doliczonym czasie gry.

Za tydzień zielono-niebiescy rozegrają ostatni sparing. Najprawdopodobniej rywalem zespołu prowadzonego przez Bartłomieja Koniecko będzie drużyna juniorów Rony 03 Ełk.

Śniardwy Orzysz – Kłobuk Mikołajki 2:2
Kamil Stawiecki, Konrad Olszewski

I połowa: Patryk Kleczkowski – Mateusz Jakubowski, Robert Maniurski, Jan Sidorowicz, Mateusz Wielgat, Adrian Żaboklicki, Wojciech Modzelewski, Krzysztof Czaplicki, Dawid Skalski, Bartłomiej Kubrowski, Kamil Stawiecki

II połowa: Patryk Kleczkowski – Szymon Rzodkiewicz, Paweł Kubrowski, Kamil Radzikowski, Michał Dubliński, Kamil Dubliński, Konrad Olszewski, Mateusz Wiński, Wojciech Ślęzak, Maciej Rakowski, Łukasz Duchnowski