post

Z Czarnymi-Unią na remis

Na czterech wygranych zakończyła się najdłużej trwająca w tym sezonie seria zwycięskich meczów Śniardw. Pojedynek zielono-niebieskich z Czarnymi-Unią Olecko nie wyłonił jednak lepszego zespołu. Spotkanie zakończyło się bowiem podziałem punktów.

W meczu, w którym zdecydowanie więcej było ostrej walki aniżeli klarownych okazji do zdobycia gola, żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w siatce.

Najbliżej uczynienia tego byli goście. Na przeszkodzie przyjezdnym stanął jednak Patryk Kleczkowski, który w końcowych minutach spotkania zatrzymał w sytuacji sam na sam Arkadiusza Cichockiego. W tej samej akcji napastnik Czarnych-Unii faulował golkipera Śniardw za co ujrzał drugą żółtą kartkę i sprawił, że goście ostatni kwadrans musieli grać w osłabieniu.

Jeszcze w pierwszej połowie Śniardwy straciły natomiast Jana Sidorowicza, który nabawił się na tyle poważnego urazu, że z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu przewieziony został karetką do szpitala. Po zmianie stron boisko z powodu urazu kolana opuścić musiał również Robert Maniurski. Występ obu stoperów w meczu z Victorią Bartoszyce stoi pod dużym znakiem zapytania.

Sponsorem meczu byli Państwo Katarzyna i Andrzej Nowak,
właściciele Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Dom,
mieszczącego się w Orzyszu przy ul. Ełckiej 25

 

Śniardwy Orzysz – Czarni-Unia Olecko 0:0
cz. k. Arkadiusz Cichocki (75’ Czarni-Unia)

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Bartosz Tomaszewski, Jan Sidorowicz (32’ Mateusz Jakubowski), Robert Maniurski (56’ Radosław Osiecki), Filip Tomaszewski, Adrian Żaboklicki, Krzysztof Czaplicki, Paweł Kolator, Dawid Skalski, Bartłomiej Kubrowski (72’ Szymon Rzodkiewicz), Kamil Stawiecki oraz Kamil Dubliński, Maciej Rakowski, Michał Dubliński