post

Wilki okazały się niegroźne

To było gładkie i zasłużone zwycięstwo, a jednocześnie jedno z najładniejszych dla oka spotkań Śniardw w tym sezonie. W meczu 24. kolejki klasy okręgowej zielono-niebiescy pewnie pokonali Wilczka Wilkowo, strzelając rywalom pięć goli, przy zachowanym czystym koncie. Worek z bramkami już w 7 minucie rozwiązał Karol Wiśniewski, który po przerwie trafił jeszcze na 3:0. Dla popularnego „Wiśni” były to premierowe trafienia w oficjalnych meczach od czasu jego przenosin do Śniardw z Mazura Pisz. W gronie strzelców znaleźli się także Piotr Kowalczyk, Dariusz Kaźmierczyk i Mateusz Zatowski.

Śniardwy Orzysz – Wilczek Wilkowo 5:0 (2:0)
1:0 (7’) Karol Wiśniewski, 2:0 (31’) Piotr Kowalczyk, 3:0 (57’) Karol Wiśniewski, 4:0 (88’) Dariusz Kaźmierczyk, 5:0 (90’+1) Mateusz Zatowski

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Bartosz Tomaszewski, Aleksander Lipowski, Robert Maniurski (61’ Kamil Radzikowski), Paweł Uszyński (61’ Daniel Zawadzki), Mikołaj Scech (46’ Bartłomiej Kubrowski) Patryk Koszycki (69’ Dariusz Kaźmierczyk), Piotr Kowalczyk, Karol Wiśniewski, Damian Prusinowski (69’ Kamil Dubliński), Marcin Mąka (46’ Mateusz Zatowski)
—————————————
Sponsorami meczu byli Katarzyna Sołowiej-Nowak i Andrzej Nowak, właściciele Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Dom, zajmującego się sprzedażą materiałów budowlanych. Firma mieści się w Orzyszu przy ul. Ełckiej 25