post

Vęgoria urywa Śniardwom punkty

Miało być kolejne zwycięstwo, skończyło się na jednym punkcie. Spotkanie 27. kolejki klasy okręgowej, w którym Śniardwy podejmowały Vęgorię Węgorzewo zakończyło się bezbramkowym remisem. Wynik ten to głównie efekt indolencji strzeleckiej zielono-niebieskich i wybornej postawy bramkarza zespołu z Węgorzewa, który z wielu wydawałoby się beznadziejnych dla niego konfrontacji, wychodził obronną ręką.

Wynik spotkania z Vęgorią oznacza, że już dziś, na trzy kolejki przed końcem sezonu, z awansu do IV ligi cieszą się w Lidzbarku Warmińskim, z kolei w Barczewie ponownie odżyły nadzieje miejscowych kibiców. Śniardwy nad Pisą mają bowiem już tylko punkt przewagi i jeśli myślą o wywalczeniu prawa gry w barażu, kolejnej wpadki zaliczyć nie mogą.

Śniardwy Orzysz – Vęgoria Węgorzewo 0:0

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Bartosz Tomaszewski, Aleksander Lipowski, Robert Maniurski, Przemysław Niecikowski, Damian Prusinowski, Mateusz Zatowski, Piotr Kowalczyk, Karol Wiśniewski, Piotr Żbikowski (80’ Bartłomiej Kubrowski), Marcin Mąka (60’ Dariusz Kaźmierczyk) oraz Mikołaj Scech, Kamil Radzikowski, Daniel Zawadzki
———————————-
Sponsorem meczu była Firma Arys – Zbigniew Wandachowicz oferująca organizację spływów kajakowych, wynajem sprzętu wodnego, noclegi oraz usługi gastronomiczne na Plaży Miejskiej w Orzyszu.