post

Trzy punkty na inaugurację

Lepszego startu ligi w wykonaniu Śniardw nie można było sobie wymarzyć. Zielono-niebiescy na inaugurację sezonu 2018/2019 w klasie okręgowej pokonali LKS Różnowo aż 4:0. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że zespół z Różnowa to aktualny wicemistrz „okręgówki”, a rozmiary zwycięstwa nie pozostawiają żadnych złudzeń kto w tym pojedynku był zespołem lepszym.

Jednym z bohaterem orzyszan ponownie został Miłosz Sztachański, który bramkarza gospodarzy pokonał dwukrotnie, a potrzebował do tego zaledwie dwóch minut. 16-latek do siatki trafił w 83 i 84 minucie. Wynik spotkania jeszcze w pierwszej połowie otworzył sprowadzony w przerwie letniej z Mazura Pisz Marcin Mąka, natomiast ostatnie słowo, już w doliczonym czasie gry drugiej połowy należało do Bartosza Tomaszewskiego.

LKS Różnowo – Śniardwy Orzysz 0:4 (0:1)
0:1 (25’) Marcin Mąka, 0:2 (83’) Miłosz Sztachański, 0:3 (84’) Miłosz Sztachanski, 0:4 (90’) Bartosz Tomaszewski

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Paweł Uszyński (80’ Patryk Pilarczyk), Aleksander Lipowski, Robert Maniurski, Przemysław Niecikowski (85’ Oliwer Andrasiak), Piotr Żbikowski (72’ Dariusz Kaźmierczyk), Krzysztof Czaplicki (52’ Bartosz Tomaszewski), Piotr Kowalczyk, Miłosz Sztachanski (85’ Daniel Zawadzki), Patryk Koszycki (87’ Kamil Dubliński), Marcin Mąka (87’ Mateusz Szkraba)