post

Startuje liga. Na dzień dobry z LKS Różnowo

Choć Śniardwy mają już za sobą dwa mecze o stawkę w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski dopiero teraz zaczynają na dobre sezon 2018/2019. W najbliższy weekend startuje bowiem liga, a zielono-niebiescy na dzień dobry z „okręgówką” zmierzą się na wyjeździe z LKS Różnowo.

Scenariusz podobny do tego z ubiegłego roku, kiedy to orzyszanom na inaugurację ligi również przyszło mierzyć się na boisku w Różnowie. Wówczas gospodarze wygrali 4:0, czym rozpoczęli udany dla siebie sezon. Całe rozgrywki LKS zakończył na drugim miejscu. Awansu do IV-ligi nie udało im się jednak wywalczyć. W barażowej parze lepsza okazała się Zatoka Braniewo.

Śniardwy nowy sezon ligowy, o czym doskonale już wiemy, rozpoczynają w dużymi zmianami zarówno w kadrze jak i na ławce trenerskiej. Sporo roszad zaszło także w zespole z Różnowa. Mimo zmian obie drużyny stawiane są w gronie faworytów do walki o czołowe miejsca. Sobotni mecz, już na początku sezonu, może więc te oceny nieco rozwiać lub też potwierdzić. Bez wątpienia szykuje się mecz kolejki, wszak w Różnowie dojdzie do konfrontacji drugiej z trzecią drużyną poprzedniego sezonu. 

Kadra na mecz z LKS Różnowo:
Patryk Kleczkowski, Oliwer Andrasiak, Paweł Uszyński, Aleksander Lipowski, Bartosz Tomaszewski, Robert Maniurski, Daniel Zawadzki, Piotr Żbikowski, Marcin Mąka, Piotr Kowalczyk, Miłosz Sztachański, Patryk Pilarczyk, Krzysztof Czaplicki, Dariusz Kaźmierczyk, Patryk Koszycki, Przemysław Niecikowski, Mateusz Szkraba, Radosław Osiecki