post

Sparingowe przełamanie Śniardw

Po trzech porażkach w pierwszych meczach kontrolnych podopieczni Bartłomieja Koniecko przerwali w końcu pasmo sparingowych niepowodzeń. Po konfrontacji z MKS-em Ruciane-Nida szkoleniowiec orzyszan cieszył się nie tylko z wygranej, ale także z frekwencji oraz solidnie zrealizowanych założeń na to spotkanie.

W Ełku Śniardwy zaprezentowały się w 22-osobowym składzie. Z tego grona pojedynek z MKS-em Ruciane-Nida najlepiej wspominać będą Dawid Skalski, Bartosz Tomaszewski, Krzysztof Czaplicki i Radosław Osiecki, którym udało się umieścić piłkę w bramce rywali. Pierwszy z nich uczynił to dwukrotnie, a zielono-niebiescy pokonali ostatecznie ligowego rywala 5:3.

Śniardwy Orzysz – MKS Ruciane-Nida 5:3
Dawid Skalski 2, Bartosz Tomaszewski, Krzysztof Czaplicki, Radosław Osiecki

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Szymon Rzodkiewicz, Kamil Radzikowski, Jan Sidorowicz, Bartłomiej Kubrowski, Adrian Żaboklicki, Krzysztof Czaplicki, Paweł Kolator, Wojciech Modzelewski, Dawid Skalski, Bartosz Tomaszewski, Mateusz Jakubowski, Konrad Olszewski, Maciej Rakowski, Dawid Bogdański, Łukasz Duchnowski, Michał Dubliński, Gabriel Zajkowski, Oliwer Andrasiak, Radosław Osiecki, Paweł Kubrowski, zawodnik testowany