post

Różnowo lepsze w pierwszym meczu nowego sezonu

Zimny prysznic spadł na głowy zawodników Śniardw w meczu inaugurującym nowy sezon „okręgówki”. Podopieczni Bartłomieja Koniecko musieli przełknąć gorycz porażki, przegrywając wyjazdowe spotkanie z LKS Różnowo 0:4.

Mocno przemeblowana i przede wszystkim odmłodzona kadra zielono-niebieskich w pierwszym ligowym meczu nowego sezonu nie była w stanie przeciwstawić się beniaminkowi z Różnowa. Gospodarze, zmotywowani dodatkowo faktem, że był to dla nich debiut w „okręgówce”, już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. W drugiej części meczu Patryk Kleczkowski jeszcze dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zielono-niebiescy długo stawiali czoła wyżej notowanym Mamrom Giżycko, zapewne wielu kibiców liczyło na udane rozpoczęcie sezonu. Na punkty będzie trzeba jednak jeszcze poczekać, a kluczem do ich zdobywania wydaje się być czas, tak bardzo potrzebny na przestawienie się najmłodszej drużynie w lidze, na seniorskie granie. Tym bardziej, że w Różnowie zabrakło tych, którzy doświadczeniem mają wspierać młodszych kolegów – Piotra Kowalczyka, Roberta Maniurskiego i Krzysztofa Czaplickiego. Cała kadra ma już być za to do dyspozycji trenera w środowym meczu z Vęgorią Węgorzewo. Na ten pojedynek zapraszamy w środę, na stadion w Orzyszu od godz. 17.

fot. www.facebook.com/lksroznowo