post

Punkt, który satysfakcji nie daje

Jeden punkt wywalczyły Śniardwy w wyjazdowym pojedynku 3. kolejki klasy okręgowej mierząc się z Omulwią Wielbark. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a bramkę dającą zielono-niebieskim prowadzenie strzelił w 22 minucie Miłosz Sztachański. Gospodarze odpowiedzieli golem tuż przed przerwą. Orzyszanie mogą jednak czuć spory niedosyt, bo bardziej stracili dwa niż zyskali jeden punkt. Razili bowiem nieskutecznością marnując kilka bardzo dobrych okazji, będąc dominującą stroną pojedynku.

W następnej kolejce szykuje się w Orzyszu spotkanie na szczycie „okręgówki”. Rywalem Śniardw będzie Polonia Lidzbark Warmiński, która po trzech meczach, z kompletem punktów, przewodzi tabeli.

Omulew Wielbark – Śniardwy Orzysz 1:1 (1:1)
0:1 (22’) Miłosz Sztachański, 1:1 (45’)

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Przemysław Niecikowski, Robert Maniurski, Aleksander Lipowski, Daniel Zawadzki (46’ Patryk Koszycki), Bartosz Tomaszewski (70’ Dariusz Kaźmierczyk), Krzysztof Czaplicki (74’ Patryk Pilarczyk), Paweł Uszyński, Miłosz Sztachański, Karol Wiśniewski (83’ Mateusz Szkraba), Piotr Kowalczyk oraz Oliwer Andrasiak, Radosław Osiecki