post

Podział punktów w meczu na szczycie

Nie udało się Śniardwom wywalczyć kompletu punktów w ostatnim w tym roku meczu na własnym boisku. Spotkanie 16. kolejki klasy okręgowej, w którym orzyszanie podejmowali wicelidera – LKS Różnowo zakończył się remisem 1:1.

Zielono-niebiescy mogą mieć do siebie spore pretensje, bo po bramce Piotra Kowalczyka z 8 minuty, otwierającej wynik spotkania, mimo wielu okazji nie zdołali kolejnymi golami udokumentować swojej przewagi. Zemściło się to tuż po przerwie. Wyraźnie zmotywowani w szatni gracze z Różnowa potrzebowali tylko trzech minut, by pokonać Patryka Kleczkowskiego. Później głównie bronili korzystnego dla siebie wyniku, ostatecznie wywożąc z Orzysza jeden punkt.

Do zakończenia jesiennych gier Śniardwom pozostało już tylko jedno spotkanie. Za tydzień, o ile pogoda na to pozwoli, zagrają na wyjeździe z Pojezierzem Prostki.

Śniardwy Orzysz – LKS Różnowo 1:1 (1:0)
1:0 (8’) Piotr Kowalczyk, 1:1 (48’) Grzegorz Goliaszewski

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Bartosz Tomaszewski, Aleksander Lipowski, Robert Maniurski, Piotr Żbikowski, Przemysław Niecikowski, Karol Wiśniewski, Miłosz Sztachański (68’ Dariusz Kaźmierczyk), Patryk Koszycki, Bartłomiej Kubrowski (46’ Krzysztof Czaplicki), Piotr Kowalczyk oraz Kamil Radzikowski, Daniel Zawadzki