post

Kolejna wygrana stała się faktem

Po porażce z Bartoszycach i remisie z LKS-em Różnowo zielono-niebiescy powrócili na ścieżkę zwycięstw. W 24. kolejce klasy okręgowej orzyszanie długo męczyli się z zespołem Wilczka Wilkowo, ale przysłowiowym rzutem na taśmę zgarnęli komplet punktów.

Sponsorem meczu był

Marek Gotowicz – MDM Meble Do Mieszkań

Tymi, którzy wnieśli największy wkład w wygraną Śniardw okazali się być zmiennicy. W 85 minucie na 1:0 trafił Adam Billewicz, który w przerwie zmienił kontuzjowanego Roberta Maniurskiego, a w ostatniej akcji meczu zwycięstwo przypieczętował wprowadzony kilkadziesiąt minut wcześniej Radosław Osiecki.

Od 71 minuty Śniardwy grały ponadto w przewadze jednego zawodnika po tym jak czerwoną kartkę ujrzał zawodnik z Wilkowa – Mateusz Nicewicz.

Śniardwy Orzysz – Wilczek Wilkowo 2:0 (0:0)
1:0 (85’) Adam Billewicz, 2:0 (90’) Radosław Osiecki
cz.k. Mateusz Nicewicz (71’ Wilczek, za dwie żółte)

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Dariusz Kaźmierczyk (74’ Radosław Zienda), Robert Maniurski (46’ Adam Billewicz), Mateusz Wielgat, Kamil Stawiecki, Krzysztof Czaplicki, Mateusz Zatowski, Piotr Kowalczyk, Dawid Skalski, Kacper Koniecko, Mateusz Szkraba (68’ Radosław Osiecki)