post

Bartłomiej Koniecko odchodzi ze Śniardw

W sobotę meczem z Żaglem Piecki zielono-niebiescy zakończą sezon ligowy 2017/2018. Spotkanie to będzie także ostatnim, w którym Śniardwy poprowadzi Bartłomiej Koniecko. Od nowego sezonu orzyszan trenować będzie już nowy szkoleniowiec.

– Była to nasza wspólna decyzja. W momencie gdy Bartek rozpoczynał z nami współpracę umówiliśmy się, że będzie on pełnił funkcję trenera przez półtora roku i ten okres właśnie dobiega końca. – mówi prezes Śniardw, Adam Sztachański. – Chciałbym serdecznie podziękować Bartkowi za pomoc jakiej nam przez ten czas udzielił, i że zdecydował się wesprzeć Śniardwy w trudnym dla nas momencie. Życzymy Bartkowi wielu sukcesów w dalszej pracy trenerskiej. – dodaje.

Pod wodzą Bartłomieja Koniecko Śniardwy występowały od rundy wiosennej ubiegłego sezonu, kończąc ostatecznie rozgrywki na 8. miejscu. W obecnym sezonie zespół należał do najlepszych w lidze. Na kolejkę przed końcem rozgrywek ma zagwarantowane miejsce na najniższym stopniu podium.

Nazwisko nowego szkoleniowca Śniardw poznamy w pierwszych dniach przyszłego miesiąca. Przygotowania do nowego sezonu zielono-niebiescy mają rozpocząć około 10 lipca.